preloader

Перманентний макiяж (татуаж)

  1. Головна
  2. Перманентний макiяж (татуаж)

Що таке перманентний макіяж

Перманентний макіяж – це процедура, що поєднує у собі звичайний макіяж та татуювання. Фарбувальна речовина вводиться під шкіру (під поверхневий шар – епідерміс) за допомогою спеціального інструменту. Результат такого нанесення не змивається ні водою, ні засобами зняття косметики. Згодом барвник поступово виходить назовні з лімфою. Тому через 1,5-2 роки перманентний макіяж бажано підкоригувати.

Перманентний макіяж – за і проти

Які ж переваги перманентного макіяжу?

Одне ми вже згадали – це довговічність. Крім цього, перманентний макіяж дозволяє коригувати риси обличчя, маскуючи явні вади. Також важливо згадати істотну економію коштів на купівлю косметики і щоденну економію часу на нанесення косметики.

Що ж із недоліками?

По-перше, це ціна. Однак, якщо порахувати вартість косметики за 1,5-2 роки, то цей «недолік» перетворюється на вже згадане нами перевагою економії.

 

По-друге, це потреба корекції. Але, знову згадаємо про те, що ця корекція знадобиться через ті ж півтора – два роки, протягом яких щодня буде економитися час на нанесення звичайного макіяжу і знову, цей недолік перетворюється на перевагу економії.

Однак, треба зауважити, що самий великий недолік – це видалення перманентного макіяжу. Якщо згодом вирішите його видалити або замінити колір – це питання вирішується дуже просто, але потребує часу. Докладніше про видалення перманентного макіяжу поговоримо трохи нижче.

Як підготуватись до процедури

За тиждень до сеансу – перестаємо відвідувати басейн, лазню, сауну та не ходимо на море. Якщо планується перманентний макіяж губ, потрібно починати приймати «ацикловір», можна інші протигерпесні препарати. Якщо плануються брови – потрібно припинити вищипування. За день до сеансу – прибираєм зі свого раціону алкоголь.

 

У день сеансу – не п’ємо кави.

Перманентний макіяж – техніки

Техніка виконання перманентного макіяжу залежить від зон нанесення. Виділяють три зони:

 

1. Губи – докладніше можна прочитати на сторінці перманентний макіяж губ

2. Брови – докладніше можна прочитати на сторінці перманентний макіяж брів

3. Очі – ця техніка теж ділиться на три види:

 

 3.1. Стрілка – нанесення пігменту у вигляді суцільного підведення.

 3.2. Межресничка – нанесення пігменту в міжресничковий простір.

 3.3. Розтушовування (Smoky eyes) – нанесення пігменту точково з різною інтенсивністю.

Догляд за перманентним макіяжем

Після процедури:

– протягом години не слід умиватися.

– область нанесення краще обробляти хлоргексидином (для зручності змочити їм ватку або ватяний диск).

– Можна зробити холодний компрес (для зняття набряклості).

 

Після загоєння будь якого перманенту не можна відвідувати спортзал, сауни, спа,басейни та не мочити їх тиждень Не можна самостійно відлущувати кірку. Брови та міжвійку/стрілку нічим не потрібно мастити чи зволожувати. Після перманенту губ потрібно постійно мастити косметичним вазеліном або гігієнічною помадою. Вазелін кращий варіант. Як тільки зволоження на губах ввібралося – знову мастити поки губи повністю не заживуть.

Протипоказання до перманентного макіяжу

Вагітним жінкам не потрібно робити перманентний макіяж. Також є перелік хвороб, при яких заборонено наносити перманент: гепатит, цукровий діабет, епілепсія, дерматит, псоріаз, ниркова та печінкова недостатність, аутоімунні патології.

Як видалити перманентний макіяж

Існує два способи видалення перманентного макіяжу – лазерне та видалення ремувером.

 

Лазерне видалення – промінь лазера руйнує пігмент і виходить назовні з лімфою. Лазер впливає лише на пігмент, не порушуючи цілісність шкіри. Але слід розуміти, що лазерне видалення – це не одноразова процедура. Зазвичай потрібно чотири сеанси.

 

Видалення Ремувер – це спеціальний засіб, який вводиться під шкіру як пігмент, але руйнує і виводить пігмент як лазер. Після видалення ремувер слід дотримуватися тих же правил, що і після нанесення перманентного макіяжу.

 

Якщо ви хочете зробити перманентний макіяж в Івано-Франківську – чекаємо на вас у нашій студії «OH! TATTOO».

Ми в мережах

Наша адреса

м.Івано-Франківськ,
Південний бульвар, 23

Графік роботи

Ми працюємо цілодобово і без вихідних

Звортній зв'язок

ЗАМОВИТИ
ЗВОРОТНІЙ
ДЗВІНОК

OH!Tattoo

Вітаю! Зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для вас способом і ми відповімо на всі ваші питання!