preloader

Стилi тату

  1. Головна
  2. Стилi тату

Шанувальники абстракціонізму в мистецтві тату люблять цей стиль за можливість прикрашати своє тіло незвичайної розписом. Не тільки хлопці, але також дівчата серед великої кількості різнопланових варіантів Тату Абстракції можуть підібрати для себе відповідний ескіз. Більшість любителів хитромудрих фігур на шкірі не пов’язують їх з таємним змістом, в той же час для інших татуювання ставати зашифрованим посланням світу.

arrow
arrow

Татуюванням в техніці Акварель притаманний ефект градієнтного переходу від одного відтінку до іншого і імітація трохи потеклої фарби. Акварельні тату приваблюють своєю навмисною недбалістю, легкістю і напівпрозорістю. Для подібних малюнків характерні потьоки і плавні лінії, відсутність чітких контурів. Такий результат досягається за рахунок змішування і використання великого числа всіляких півтонів.

arrow
arrow

Тату Аніме – яскравий, провокаційний жанр що зачаровує, який використовується майстрами по всьому світу. Спочатку японські комікси манга були, скоріше, елементом внутрішнього культурного коду країни висхідного сонця. Але з плином часу, особливо після екранізації найпопулярніших сюжетів, Аніме набуло шанувальників і в інших країнах.

arrow
arrow

Тату в стилі Бароко прийшло до нас з Італії. Таке оформлення кидає виклик всім строгим стилям татуювань, таким як класицизм або трайбл, і закликає до свободи і відступу від канонів. У ньому переважає розкішне вираження деталей і масовість декоративних елементів. “Поєднання непоєднуваного” – саме так можна коротко описати цей стиль. Майстри люблять поєднувати як химерні фігури, так і дивні відтінки кольорів, які, здавалося б, будуть виглядати безглуздо і нерозумно, але в результаті виробляють неймовірно вражаючий ефект.

arrow
arrow

Татуювання в стилі біомеханіка зображують на тілі людини механізми, які вириваються з-під шкіри. Шестерінки, Поршні, складні сталеві механізми — основні сюжети тату біомеханіка. Мода на подібні малюнки розвивалася разом з технічним прогресом.

arrow
arrow

Тату в стилі «Біоорганіка» є дивовижними і незвичайними. Їх неординарність полягає в з’єднанні декількох елементів малюнка. Так живе може поєднуватися з неживим. Природні компоненти, типу квітів, Дерев, поєднуються з різними механізмами, кістками, додаючи ефектності і обсягу малюнку.

arrow
arrow

Татуювання, виконані в техніці блекворк – одні з найоригінальніших, загадкових і зачаровують натільних малюнків у всьому світі. Цікавий авангардизм таких татуювань одних шанувальників тату лякає, а інших, навпаки, приваблює. Тому в різноманітному світі татуювань існують як шанувальники, так і затяті противники татуювань в стилі блекворк. Особливістю таких татуювань є Суцільний чорний малюнок і це викликає суперечливі почуття. Кого-то захоплює і притягує мінімалізм, простота і естетичність, а інші не розуміють і не приймають художньої цінності таких тату, і з побоюванням ставляться до процесу нанесення малюнка.

arrow
arrow

Тату Геометрія сьогодні вважається одним з найбільш прогресивних і трендових стилів. Завдяки своїй різноманітності і широкому спектру сюжетів він полюбився багатьом майстрам і знавцям мистецтва татуювання. Геометричні тату завжди виглядають незвично і цікаво, хоча можуть бути виконані як максимально просто (квадрат або трикутник), так і з використанням дуже складних геометричних орнаментів і візерунків.

arrow
arrow

Графіка (від грецького «письмовий») — це вид образотворчого мистецтва, в яке малюнок створюється за допомогою ліній, штрихів, точок і плям. Існує поширена помилка, що графіка — чорно-біла. Це не так, колір в неї активно використовується, але грає все ж роль помічника, в порівнянні з формою. Додатковий засіб вираження ідеї, так би мовити, не самоціль.

arrow
arrow

Тату стиль Дотворк – це точкова робота, під час якої всі крапки розташовуються на однаковій дистанції, через що і виходить гарний малюнок. Стиль вважається особливим і унікальним, його технологія оригінальна, а малюнки не мають аналогів.

arrow
arrow

Етніка – стиль татуювань, що відображає колорит будь-якої культури, певного етносу (власне, звідси і назва). В першу чергу, це відмінна можливість підкреслити свою культурну спадщину, або спосіб віддати данину поваги культурі, яка тобі дуже близька або подобається.

arrow
arrow

Всі ієрогліфи мають певне значення, проте з огляду на той факт, що мало хто знайомий зі східною писемністю, то таке татуювання буде виглядати загадково і цікаво. Таким чином, маючи натільний малюнок у вигляді ієрогліфа, людина може знайти незвичайне тату з потаємним, зрозумілим тільки йому, змістом.

arrow
arrow

Татуювання в стилі Кельтика – не просто натільні малюнки. Вони мають глибокий символізм і сходять до орнаментів древніх кельтів, які вірили в магічну силу знаків. Тату з кельтськими мотивами досить впізнавані – їх відрізняє грубуватість, симетрія, чіткі контури. Кожен старовинний Кельтський візерунок володіє особливим значенням, на жаль достовірно відомі тільки деякі значення.

arrow
arrow

Лайнворк, як тату стиль сформувався відносно недавно. Назва стилю як би вже говорить сама за себе-LineWork, в перекладі з англійської «лінійна робота». Практично, це контурне татуювання, де весь основний акцент сконцентрований на лініях малюнка, і не обов’язково прямих.Тату в стилі лайнворк, як і багато інших мають свої особливості і нюанси. Вони можуть відображатися як у візерунках з ліній, так і в кольорах або образах тварин.

arrow
arrow

Леттерінг-з англійської мови дослівно перекладається як «лист», «напис». Виходить, будь-якої додаткової функції леттерінг в собі не несе. Так і в татуюваннях. Це напис, виконана в різних стилях, різним шрифтом.

Особлива унікальність цього стилю в тому, що він не поділяється гендерно. Тобто будь-якої шрифт або напис не призначається тільки для чоловіків або для жінок. Написи вибираються виходячи з особливих внутрішніх переваг людини, який буде набивати собі татуювання.

arrow
arrow

Майя були народом, який володів унікальною культурою. Їх твори мистецтва, писемність стали популярними сьогодні у вигляді татуювань.

Мистецтво майя, яким ми захоплюємося сьогодні, в основному складається з стародавніх ієрогліфів, різьблених скульптур. У цього народу була своя писемність і система числення.

Тату в стилі індіанців майя з гліфами зазвичай означають чотири елементи: Землю, повітря, вогонь і Воду. Іноді духів, богів і тварин.

arrow
arrow

Племена Маорі називають свої татуювання по-особливому – мокко. Вони вважали, що натільний малюнок – це єдине, що є вічним і відібрати його неможливо нікому. При цьому тату були однаково популярні, як серед представників сильної статі, так і серед дівчат. Жителі племені вважали, що тіло – це аналог Всесвіту, тому татуювання наносилися на лінії енергетичних потоків, завдяки чому можна було змінити свою долю. Таким чином, вони захищали себе від бід, коригували характер і позбавляли себе поганих звичок, залучаючи в життя успіх, радість і удачу.

arrow
arrow

Мінімалізм тату – це лаконічний стиль, який бере своєю простотою і елегантністю композиції. До особливостей стилю можна віднести геометричні форми, мінімум кольорів, Малі масштаби. З основних тим можна відзначити – Різні символи, тварини, квіти, ілюстрації з книг.

В основному тату в стилі мінімалізм можна побачити на молодих дівчатах, які хочуть бачити на своєму тілі не велику татуювання, а маленьку, але дуже особисту, і не будемо приховувати, виглядає це часом фантастично. Так що минималистичная татуювання відмінно підійде тим, хто не хоче прикрашати пристойну частину себе коханого, але присутнє бажання зробити дійсно красиве естетичне тату.

Головне в минималистичных татуюваннях: акуратність виконання і гарний зовнішній вигляд після загоєння.

arrow
arrow

Незважаючи на свою назву, тату в стилі Нью-Скул в мистецтві татуювання з’явилися майже сорок років тому. У вісімдесяті, коли в розвинених штатах США рейв-культура, зі своїми кислотно-яскравими квітами, агресивною світломузикою і релігією помітності, фактично захопила уми молоді (і творчої молоді в тому числі) не могло не з’явитися щось подібне. Молодому поколінню потрібне було татуювання не як одиночний символ, а як сюжет і сюжет яскравий, мультяшний і на межі божевільного.

arrow
arrow

По суті, з тих татуювань, які ми зараз називаємо “олд скул” тату (old school, «стара школа»), і почалася історія сучасного художнього татуювання. Олдскульні татуювання стали одними з перших, які робили не з культурних міркувань, а «за модою».

arrow
arrow

Татуювання в японському стилі дуже яскраві і великі. Такі тату роблять виключно ті, хто не боїться привертати загальну увагу. Адже такі татуювання завжди будуть викликати бурю емоцій, як позитивних, так і негативних.

arrow
arrow

Головна відмінна риса – чіткість ліній і форм. Малюнок повинен бути симетричний, інакше не вийде потрібного ефекту. Тату-майстер, виконуючий подібні роботи, повинен відрізнятися підвищеною копіткістю, необхідної для стилю Орнаментал.

Для зображення використовуються Геометричні фігури, точки, хрести. Вибір може впасти на морську тематику, наприклад, часті малюнки хвиль, риб та інших морських мешканців, а також островів, лісових рослин. Можна вважати це своєрідною даниною поваги творцям цього популярного стилю тату з полінезійських островів.

arrow
arrow

Головна відмінна риса – чіткість ліній і форм. Малюнок повинен бути симетричний, інакше не вийде потрібного ефекту. Тату-майстер, виконуючий подібні роботи, повинен відрізнятися підвищеною копіткістю, необхідної для стилю Орнаментал.

Для зображення використовуються Геометричні фігури, точки, хрести. Вибір може впасти на морську тематику, наприклад, часті малюнки хвиль, риб та інших морських мешканців, а також островів, лісових рослин. Можна вважати це своєрідною даниною поваги творцям цього популярного стилю тату з полінезійських островів.

arrow
arrow

Одним з найпопулярніших, або скоріше навіть топових стилів тату в даний час можна назвати стиль «реалізм». Це досить молодий стиль. Вперше він з’явився на рубежі 20 і 21 століття. Його використовували моряки і ув’язнені, для того, щоб завжди мати «під рукою» зображення своїх близьких і коханих, не обтяжуючи себе наявністю фотокарток. Як то кажуть “Все своє, ношу з собою”.

arrow
arrow

Взагалі слово “скетч” може мати 2 різних значення, одне з яких позначає начерк, тобто незавершений малюнок, а інше – коротка сценка, розіграна двома акторами.

Таким чином, тату в Скетч має 2 напрямки: свого роду начерк, незавершений малюнок і зображення дії, яке колись могло відбуватися в житті людини, що відобразив його на своєму тілі.

arrow
arrow

У перекладі з англійської “steampunk” означає приблизно панк пара. Так назвали напрям у літературній науковій фантастиці, суть якої – альтернативна історія розвитку технологій на основі парових машин в обхід електрики. Поєднання механізмів дев’ятнадцятого століття з людським тілом створює неповторний ефект тату в стилі стімпанк.

arrow
arrow

Тату в традиційному стилі відрізняються простотою і примітивністю зображень. У них не слід шукати особливого глибинного сенсу, весь їх символізм лежить на поверхні. Моряк вибере ескізи маяка або корабля, закоханий – серце з пронизаною стрілою. Часто зустрічаються малюнки з тематичними написами. Це може бути девіз, цитата з книги або ім’я близької людини.

arrow
arrow

Слово tribal історично трактується як”візерунок на шкірі”. Справді, стиль нагадує химерні візерунки на тілах племен Африки, індіанців Америки або Австралії. Проте, в сучасному світі значення стилю трайбл дуже часто обмежується гострими контрастними (без градієнта) фігурами. Звичайно, ці лінії дуже сильно нагадують ті татуювання, якими покривали свої тіла численні племена по всьому світу.

arrow
arrow

Хайда-тату роблять і хлопці, і дівчата — у будь-якої статі такі малюнки підкреслюють анатомію тіла і незвично виглядають. Рекомендуємо замовляти індивідуальний ескіз, щоб він сів на вас як «влитий».

Тату-хайда через щільний однотонний прокрас повільніше вицвітає, а значить, і доглядати простіше. Якщо реалізм бажано підфарбовувати кожні 5-7 років, хайда збереже свій вигляд довше десяти.

arrow
arrow

Хендпоук – одне з найбільш суперечливих і сміливих напрямків в сучасній тату-індустрії. Хтось зневажливо називає тату в стилі Хендпоук «портаками», хтось – вважає цей стиль справжнім мистецтвом.

І дійсно, часто татуювання, виконані в цьому стилі, виглядають недбало, нерівно, як ніби їх малювала дитина. Вони не мають великої кількості деталей, хитромудрих сюжетів, нерідко носять провокаційний характер.

arrow
arrow

Характерні риси стилю легко впізнавані: реалізм зображень, мінімалізм колірних рішень, чіткі контури малюнка. Найбільш часті теми – релігійні персонажі, біблійні цитати, хрести. Всі малюнки відображають філософію тлінності світу, смертності всього живого.

Сенс тату чикано перегукується з алегоричними мальовничими сюжетами Середньовіччя, в яких божевільний смертельний танець веде до могили всіх без розбору. Зловісне зображення смерті, як головної персони, позначає рівність людей перед кончиною і марність спроб уникнути її за допомогою грошей, слави або влади.

arrow
arrow

Татуювання на тілі вважаються елементом прикраси людини. Вони дозволяють виділитися з натовпу і винести назовні сокровенне під виглядом малюнка. Мало хто уявляє собі, що такі татуювання можуть нести подвійне значення. В слов’янському світі вважається що слов’янські обереги на тілі здатні захистити людину від можливих бід і попередити нещастя.

arrow
arrow

Ми в мережах

Наша адреса

м.Івано-Франківськ,
Південний бульвар, 23

Графік роботи

Ми працюємо цілодобово і без вихідних

Звортній зв'язок

ЗАМОВИТИ
ЗВОРОТНІЙ
ДЗВІНОК

OH!Tattoo

Вітаю! Зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для вас способом і ми відповімо на всі ваші питання!