preloader

Послуги «OH!Tattoo studio»

  1. Головна
  2. Всі послуги

Наші послуги

Художнє татуювання

  Наші майстри наносять не просто картинку, а створюють справжній витвір мистецтва, який виражає внутрішнє «Я» клієнта. Ми виконуємо малюнки різних стилів та складності, одно- та багатобарвні. Майстри студії “OH!Tattoo” добре розуміються на всіх напрямках і володіють різними техніками нанесення художнього тату.

  Забезпечується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Замовник може вибрати готовий ескіз з каталогу і майстер внесе зміни так, що вийде есклюзивне татуювання. Виконуються роботи з фотографії, ескізу, наданого клієнтом, а також розробляються унікальні малюнки відповідно до побажання замовника.

Навчання татуюванню

  Для тих, хто тільки починає свій шлях, є базовий курс навчання татуювання. Там учень дізнається всі основи тату мистецтва, навчиться збирати та розбирати тату машинки, дізнається про санітарні норми та зможе вдосталь попрактикуватися на штучній шкірі та почати робити роботи на моделях.

  Для тих хто вже має уявлення про професію тату майстра та хоче покращити свої знання та зробити соковите портфоліо на моделях, передбачені практичні заняття. На них ви під наглядом викладача зробите кілька робіт на людях, які дадуть чудовий старт у кар’єрі.

  На період навчання наших студентів чекають приємні бонуси. Наприклад, вартість розхідних матеріалів входить у вартість курсу. Також, по результатам навчання, можливе працевлаштування. По закінченні курсів ви отримаєте сертифікат про проходження курсів тату-майстра.

Розробка ескізу татуювання

  Ескіз татуювання необхідний для того, щоб створити есклюзивний малюнок, який ідеально виглядатиме на вашому тілі. Наші майстри мають вищу художню освіту, можуть намалювати татуювання у будь-якому стилі та напрямку. Якщо вам сподобалося чуже татуювання – зовсім необов’язково воно буде також добре виглядати на вас, як на іншій людині. Розробка індивідуального ескізу – гарантія, що татуювання органічно впишеться в анатомію вашого тіла.

  При розробці ескізу потрібно враховувати особливості фігури та мускулатури, а також розташування тату, щоб «вписати» малюнок у потрібну частину тіла. Наприклад, від того, де ви хочете набити татуювання, залежатиме її розмір – на спині особливо добре виглядають великі малюнки, а ось на шиї чи зап’ясті – невеликі зображення без зайвих елементів.

Корекція тату

  Корекція тату (перекриття тату, перебивка тату) – це косметична процедура, під час якої на місце наявного напису чи малюнка набивають новий. Вибір дизайну для перекриття старого татуювання дуже важливий. Тут не кожний ескіз підійде.

Існує три основні способи виправлення тату:

1. Реставрація старого татуювання
2. Корекція існуючого татуювання
3. Перекриття новим татуюванням

Реставрація – необхідна в тому випадку, коли старе татуювання втратило яскравість фарб. Найчастіше це відбувається з яскравими, світлими фарбами – білою, жовтою, рожевою.

Корекція – застосовується при втраті яскравості кольору та чіткості контурів. Зазвичай коригують татуювання в кілька процедур, додають невелику кількість пігменту, зберігаючи можливість виправити результат.

Перекриття – це набивання нової тату поверх старої. При цьому стара не видаляється, а нова збільшується за розмірами для перекриття існуючого малюнка.

  Для перекриття тату, майстри рекомендують створювати ескіз приблизно на 30% більше від наявного. Це повністю закриє старий рисунок. Якщо клієнт просить зберегти розмір тату, в деяких випадках такий варіант можливий.

Примірка ескізу тату

  Наш сервіс примірки ескізу татуювання дозволяє візуалізувати ваше майбутнє татуювання. Ви можете вибрати ескіз і подивитися, як саме він буде виглядати на вашому тілі.

  Можливість заздалегідь побачити модель готового результату дає вам низку переваг, наприклад:

  - переконатися в тому, що даний ескіз вам підходить або його краще поміняти на інший;

  - заздалегідь визначитися з оптимальним розміром та конкретним місцем нанесення тату;

  - отримати естетичну насолоду від передчуття кінцевого результату.

Видалення тату

  Кожен має право на помилку і, татуювання не виняток: повірте, зробити на собі “портак” — це зовсім не фатально і виправно.

Як працює лазерне видалення тату

  Лазер випромінює ультракороткі імпульсні хвилі високої концентрації. Пігмент татуювання поглинає ці імпульси. Пігмент татуювання руйнується на дрібні частки. Їх поглинають макрофаги – клітини імунної системи організму. Макрофаги виводяться в лімфатичну систему, потім потрапляють у кров, печінку, де вони руйнуються і виводяться через нирки. Це природний та нешкідливий для організму процес, таким чином він очищається від бактерій та інших непотрібних організму речовин.

  Чи боляче видаляти тату лазером? Деякі клієнти порівнюють процес видалення татуювань із нанесенням, чутливих ударів гумкою або відчуттями під час видалення волосків епілятором. Перманентний макіяж, тату в інтимній зоні видаляти болючіше, але це маленькі ділянки шкіри, тому процедура проходить швидко.

Пірсинг

  Пірсинг (проколи на тілі) відомий людству вже понад 5 тисяч років. Його робили і в Африці, і в Ізраїлі, і в Стародавньому Римі, на Британських островах, в Іспанії. У кожній державі проколи мали особливе значення: наприклад, римляни вважали, що прикраси для сосків і пеніса допоможуть контролювати сексуальність, зупинять розмноження рабів, не дадуть спортсменам витрачати дорогоцінний тестостерон.

  Спостереження майстрів показують, що обличчя проколюють для самовираження та виділення з натовпу, а в інтимні зони «поглиблюються» приховані чи явні еротомани та люди, схильні до експериментів певного роду.

  Пірсинг допоможе зробити образ індивідуальним, прикрасити тіло та виразити себе. Після проколу потрібно дотримуватися всіх рекомендацій майстра і при перших ознаках неблагополуччя звертатися до салону.

Навчання пірсингу

  Для тих, хто тільки починає свій шлях, є базовий курс навчання татуювання. Там учень дізнається всі основи тату мистецтва, навчиться збирати та розбирати тату машинки, дізнається про санітарні норми та зможе вдосталь попрактикуватися на штучній шкірі та почати робити роботи на моделях.

  Для тих хто вже має уявлення про професію тату майстра та хоче покращити свої знання та зробити соковите портфоліо на моделях, передбачені практичні заняття. На них ви під наглядом викладача зробите кілька робіт на людях, які дадуть чудовий старт у кар’єрі.

  На період навчання наших студентів чекають приємні бонуси. Наприклад, вартість розхідних матеріалів входить у вартість курсу. Також, по результатам навчання, можливе працевлаштування. По закінченні курсів ви отримаєте сертифікат про проходження курсів тату-майстра.

Перманентний макіяж (татуаж)

  MakeUp у вигляді татуажу губ чи брів не потрібно змивати на ніч. А ще — наносити наново зранку раніше. Перманентний макіяж тримається від кількохмісяців до кількох років.

  Згодом, у міру оновлення шкіри, він потьмяніє, але відбуватися це буде дуже повільно – в деяких випадках ефект зберігається до 5 або 6 років. Це і великий плюс (економія часу на ранковому макіяжі), і безперечний мінус перманентного макіяжу: адже він може набриднути, мода на нього – пройти. Тому перед процедурою доведеться ретельно зважити всі за та проти.

Під час татуажу відбувається мікропігментування на рівні приблизно 0,5 мм від поверхні шкіри. Це причина, через яку створення перманентного макіяжу менш болісне, ніж робота над татуюванням. Основа багатьох барвників для татуажу – гліцерин. Завдяки цьому процедура менш травматична: гліцерин розчиняється у тканинах.

Навчання перманентному макіяжу

  Наші курси відмінно підійдуть новачкам, які ще не знайомі з мистецтвом перманентного макіяжу, але бажають якісно його опанувати в найкоротші терміни. Також ми рекомендуємо пройти курс майстрам-початківцям, які поки бояться або невпевнено працюють апаратом.

  Під час навчання ви зробите свої перші роботи на латексі, а потім відпрацюєте навички на моделях, яких ми надамо. Так ви зберете своє перше портфоліо, яке допоможе з подальшим працевлаштуванням та залученням клієнтів.

  Після виконання всіх практичних робіт ви отримаєте офіційний сертифікат про проходження курсу у студії. Сертифікат дозволить вам приймати клієнтів на дому та працювати на себе або працевлаштуватися у гарний салон.

Видалення перманентного макіяжу

  Що означає видалення перманентного макіяжу ремувером? Це виведення барвника з шкірного покриву за допомогою спеціальної хімічної рідини. Така процедура дозволяє без проблем позбавитися татуажу, якщо він не відповідає очікуванням.

  Ремувер є засобом, в якому поєднані хімічні компоненти (оксиди металів магнію та цинку), здатні видалити пігмент зі шкіри. Його розробили спеціально для того, щоб очищати ті місця, де татуаж та татуювання небажані. Рідина не шкодить шкірному покриву. Така процедура через щадний вплив досить популярна нарівні з ревайвінком і лазерною терапією.

  Така процедура має невелику вартість, порівняно з ціною на лазер. При цьому барвник виводиться повністю, аж до найменших вкраплень барвника.

Ми в мережах

Наша адреса

м.Івано-Франківськ,
Південний бульвар, 23

Графік роботи

Ми працюємо цілодобово і без вихідних

Звортній зв'язок

ЗАМОВИТИ
ЗВОРОТНІЙ
ДЗВІНОК

OH!Tattoo

Вітаю! Зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для вас способом і ми відповімо на всі ваші питання!