preloader

Перманентний макiяж губ

  1. Головна
  2. Перманентний макiяж губ

Що таке перманентний макіяж губ

Процедура нанесення перманентного макіяжу досить близька за своєю технікою до нанесення татуювання. Вона так само, як і татуювання, виконується спеціальними інструментами (машинками, голками). Так само як і татуювання пігмент вводиться під шкіру, але на відміну від тату – вводиться на невелику глибину. Внаслідок чого, істотно знижуються болючі відчуття, незважаючи на те, що перманентний макіяж, зазвичай, наноситься на більш чутливі зони ніж тату. Результат процедури – яскравість, природність та довговічність.

Наскільки довговічний перманентний макіяж губ

Довговічність перманентного макіяжу залежить від кількох параметрів:

 

– глибина, на яку вводиться барвник.

– шкіра – тут потрібно враховувати тип шкіри і наскільки правильний і регулярний догляд за нею.

 

У середньому, статистика говорить про півтора роки при поверхневому макіяжі, 2-2,5 роки при використанні складніших технік. При постійному зволоженні та правильному догляді, а також вчасно проведеної корекції – відтінок може зберігати свою яскравість та насиченість три – п’ять років.

Особливості підбору коліру для перманентного макіяжу губ

Підбір кольору – важлива, відповідальна та індивідуальна процедура. Для того, щоб підібрати правильний колір і відтінок, необхідно враховувати наступне:

 

1. У жодному разі не можна йти на поводу миттєвих бажань. Перманентний макіяж губ робиться надовго, тому він повинен бути не тільки красивим, але і якомога природнішим.

2. Необхідно уважно проаналізувати тип та тон шкіри, природний відтінок губ.

 

Хороший майстер завжди зможе допомогти, пояснити, порадити з огляду на вашу думку і ваші побажання.

Техніки виконання перманентного макіяжу губ

Існує кілька технік нанесення перманентного макіяжу губ. При необхідності майстер може комбінувати їх між собою.

Контурна техніка

Контурна техніка застосовується у випадках, коли власний контур губ не зрозумілий, розмитий. Майстер наносить контур, підібравши колір у тон губ. Завдяки цьому результат не виглядає просто, намальований олівцем. Найчастіше розмитий контур губ є наслідком вікових змін. Тому ця техніка, як правило, затребувана жінками у віці.

Техніка – розтушовка

Фарбуючу речовину розтушовують по всій поверхні, починаючи від контуру, злегка виходячи за межі. Розтушовка має чудовий результат – відтінку губ повертається яскравість та насиченість. Крім цього, якщо правильно підібрати колір – губи візуально збільшуються.

Об'ємна техніка

Ця техніка цілком може підійти для корекції губ. Справа в тому, що ця техніка виправляє не тільки нерівний контур, але й недостатню повноту та асиметрію губ. Зазвичай об’ємна техніка виконується в два етапи – на першому майстер виводить контур, коригуючи недоліки. На другому етапі – все заповнюється кольором.

Акварельна техніка

Акварельна техніка відрізняється від попередніх тим, що немає чітких контурів. Тому результат максимально природний. Губи стають яскравішими, але те, що на них нанесений татуаж, практично взагалі не помітно. Особливо при використанні приглушених відтінків пігменту.

Світлий кайал

Ця техніка з’явилася в татуажі завдяки візажистам. Полягає вона у нанесенні на губи світлих відблисків (візажисти, зазвичай роблять це білим олівцем). Це надає губам більшу ніжність та припухлість. Техніка дуже цікава, але підходить тільки тим, у кого від природи ідеальна форма губ.

Перманентна помада

Красива, але не дуже популярна техніка. Виконується шляхом повного заливання губ кольором. Після неї губи здаються яскраво нафарбованими. Саме тому, що губи набувають яскравого, насиченого кольору їх, при необхідності, досить важко зафарбувати іншим. Тому до техніки “перманентна помада” вдаються нечасто.

Як виконується перманентний макіяж губ

По-перше, за кілька днів до процедури, необхідно провести профілактику герпесу. Навіть тім, хто не знає що це таке і ніколи з ним не стикався.

За два дні до проведення процедури треба уникати алкоголю, саун, басейнів, пляжу, солярію.

Сама процедура займає, в середньому, біля трьох годин. Майстер, після остаточного узгодження з вами кольору та техніки, промальовує контур, наносить ескіз, та підбирає правильний тон. Після цього наноситься контур і потім розтушовка.

Якщо необхідно, можна застосовувати знеболювальні засоби, але це не рекомендується. Справа в тому, що застосування знеболювальних може змінити реакцію вашої шкіри, а це один з важливих маркерів на які орієнтується майстер в своїй роботі.

 

Догляд за губами після нанесення перманентного макіяжу

Після процедури і до повного заживлення губ потрібно уникати агресивних впливів на губи. Тобто – не використовувати скраби, декоративну косметику, берегтися від попадання прямих сонячних променів. Виконувати всі поради майстра, слід зазначити, що поради різним людям можуть трохи відрізнятися, адже кожний випадок – індивідуальний.

Незважаючи на те, що губи, досить швидко гояться, кінцевий результат буде видно тільки через 3-4 тижні. Через місяць – півтора, потрібно відвідати майстра, він дасть остаточні рекомендації та проведе необхідну корекцію, якщо це знадобиться.

Наступна корекція може знадобитися через 12-18 місяців по мірі вицвітання пігменту.

Бажаєте зробити перманентний макіяж губ вІвано-Франківську? Чекаємо на вас у нашій студії «OH! TATTOO».

Ми в мережах

Наша адреса

м.Івано-Франківськ,
Південний бульвар, 23

Графік роботи

Ми працюємо цілодобово і без вихідних

Звортній зв'язок

ЗАМОВИТИ
ЗВОРОТНІЙ
ДЗВІНОК

OH!Tattoo

Вітаю! Зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для вас способом і ми відповімо на всі ваші питання!